Jak zabíjím nudu

8. prosince 2017 v 14:10 | Wolf_Ranger |  odpadkový koš
Uf. Už je to zase nějaký ten čas co jsem se tu naposledy ukázal, takže teď, milý čtenáři, máš tu smůlu že čteš můj text. S trochou opravdové smůly i dobrovolně. Přesto klolik uběhlo času, kolik se toho stalo, kolik jsem toho nafotil, kolik jsem utratil od posledního článku, nepřišlo mi nic tak zajímavého aby mi na mysl přišel blog a tím spíše psaní. Nicméně poslední týden jsem tak nějak onemocně a začal se nudit. Tak mě napadlo si na rozepsání napsat článek o věcech které dělám když se nechci nudit, ale zdánlivě není co dělat.
Nuda, alespoň co mě se týká je trýznivá, vleklá a bohužel téměř každodenní zkušenost. A s skoro politováním musím říci že jsem se snad nikdy nenudil z důvodu že bych neměl co dělat. Ba právě naopak. Čím více mám rozdělaných projektů a čím více nestíhám, tím více se začnu nudit. Což v mém podání vlastně znamená následující monolog. Vlastně dialog, záleží na vašem úhlu pohledu :

eeeeeh......Nic se mi nechce, nemám energii, ale nebaví mě sedět na jednom místě. Nechce se mi nic hrát, na nic se dívat. Chmm ale to anime co jsi si včera našel vypadá zatím zajímavě.
To jo........
Tak pokračuj ve sledování alespoň toho.
chmm. Né to se mi nechce navíc se to tam začíná zamotávat a to pak tomu musím věnaovat pozornost.
Achjo, tak si najdi něco na YouTube.
A co jako ? Na youtubery náladu nemám a koukat na věděcký kanály se mi nechce. Zase bych u toho strávil celý den a stejně bych se teď u toho nudil.
Bohy jejich! S tebou je to těžké..... Á už vím co dělat, pamatuješ, stále máš na SD kartách v foťáku hromady neroztříděných a publikovaných fotek, co kdyby jsi se pustil do toho.
Mno.... To bych vlastně i mohl což ? Ale to znamená fotky kopírovat, několikrát zálohovat, upravovat a mnoho mnoho a mnoho dalších úkonů.... Nééééééééééé! V žádném z případě na to teď nemám náladu. Ani energii.......
Ale no tak! Tohle už není ani vtipné..... Víš co, jsi v tom sám něco si vymysli nebo usni...

Takhle to pak vypadá. A s tím má člověk pracovat... Každopádně to pak končí mnou ležícím v posteli a tupě zírajícím do monitoru na stole. Po nějaké době už toho mám dost a z deprese že bych mohl upadnout do deprese, ano vím jak blbě to zní, se většinou rozhodnu mezi dvěma věcma. Buď do pár okamžiků usnu nebo začnu dělat hloupé ač pro mě v celku zajímavé činnosti.

Jako třeba:

- Vymýšlení různých elektro projektů:
Velkou částí mé osobnosti je Technik, bohužel je to část kterou mám vrozenou a v krvi se nám drží už po několik generací z obou stran.( Jestli mě chápete ;) ) Proč bohužel ? Protože se velice často hádá s mou (rádoby) "Uměleckou", humanitně zaměřenou částí, na které se snažím zakládat si více, ale to je téma na uplně jiný článek. A bych uvedl příklad, před nějakým časem jsem se dozvěděl o něčem jako rádioamaterství (hůůů, námět na další článek :DD) a z nějakého důvodu mě baví dělat z lidí, pardon za ten výraz, voly. Takže jsem si vymyslel projekt za účelem si pořádně vystřelit z těchto kruhů. Víté, oni totiž radioamatéři se pohybují v určitém vysílacím pásmu, které není moc široké a proto každý hned ví když se v něm oběví něco neobvyklého. Navíc tento koníček provozují i tak zapálení lidé že skenůjí celé vysílací pásmo téměř dvacetčtyři sedm a pamatují si co kde je. Tím pádem když se v pásmu oběví něco jiného velmi rychle se o tom všichni dozvědí a pokouší se ten nový a neznámý signál sledovat. A jelikož se v Českém a středoevropském radioamaterství nic moc nového a neobvyklého nestalo už více jak 10 let...... Dokážete si představit jak je to zvedne ze židle ? Asi ne. To je docela pochopitelné :D . Nicméně já už se bavím jen tou představou že si dají všechnu tu práci aby naladili můj nový neohlášený signál jen aby ho pak hodiny konvertovali na obrázek na kterém bude napsáno "To byla naprostá ztráta časau" nemluvě o tom co jim vyběhne když si to dají do googlu :D
Ano, chápu. To je zábava jen pro mě. Nikomu jinému, ani tobě, to vtipné rozhodně nepřipadá. Ale to je pochopitelné. :)
-Vytváření anonimních účtů na seznamkách:

Ano, ano ano ano....... Zní to hrozně že ? Ale ve skutečnosti to tak zlé není. Tedy z nějakého úhlu pohledu. Jak už jsem řekl, rád si dělám srandu z lidí. Tedy hlavně když se nudím. V tomhle případě to většinou vypadá tak že si někde založím profil. Abych nebyl zase taková osina tak s jménem takovým aby lidem při druhém přečtení došlo že to není žádný "reálný profil". Nicméně do popisu napíšu všechny ty kraviny které lidé chtějí slyšet a podle kterých, kdyby někdo takový existoval, byl dokonalým člověkem ve všech směrech ktreré vás napadnou. Vlastně by to musel být nadčlověk, ale to už nikdo nechce slyšet. Mno a pak už jen procházím všechny online profilu a každému pošlu náhodnou hlášku z Cimrmana či náhodný "Did you know?" fakt či naprosto náhodnou citaci kohokoliv z historie(myslím že na to byl i někde generátor který vám náhodně vytahoval citace různých osobností). Pak už si jen sednu a počkám si tak pět minut na první odpovědi.
Někteří si mě zablokují rovnou. Jiní se pokusí sepsat nějakou ducha přítomnou větu. Další se zase ptají co to znamená či "to je hezké. Jak se máš ?". Občas se ale oběví i světlejší chvilka kdy někdo rozpozná některou z Cimrmanových hlášek a okomentu je ji slovy o tom jestli jsem taky vyděl (či slyšel) Cimrmana. (Ano samozřejmě nemyslím přímo Mistra samotného, ale jeho díla). Což je v tomto případě už trochu zbytečná odpověď. Nicméně zatím co si pročítám a usmívám se nad tím co mi lidé odepsali, pokuď odepsali, uběhne nějaký ten čas. Mno a to je pak akorád chvíle na druhé kolo. Kdy všem co mi odepsali pošlu další nálož faktů, hlášek a citací. Někteří se na to stále snaží nějako chytře odpovědět. Vasatně na cokoliv mi napíší odpovídám nějkou tou citací atd., nikdy nepíši nic svého. Většina lidí se tak po půl hodině naštvě a začne dávat najevo svů pravý charakter a nakoce si mě zablokují. Pár lidí to i začne bavit a odepisují jen proto abych měl důvod poslat další fakt. A pak, nakonec, je tu další uplně nejmenší skupinka která to začne hrát s semnou. Pochopí jak se bavím a začnou mi také odpovídat v faktech a citátech(citáty bývají nejčastější). A z téhle skupinky je ještě menší skupinka které dokonce, tak jako já, se snaží hledat takové citáty aby na sebe navzájem navazovali a alespoň vzdáleně dávali smysl. S těmi si užívám vždy nejvíce zábavy. Proto také, když pak za pár hodin či dnů mažu účet tak jim píši přátelské rozloučení.
Uplně nejzajímavější na tom jen to, když to třeba za tři čtyři měsíce jdu udělat znovu. Tak někteří lidé kteří to hráli se mnou to okamžitě poznají a celá ta hra začne znovu.
Ale samozřejmě jsem taky jen člověk takže se i téměř neskutečně bavím tím jak to některé lidi vytáčí :D (zvláště když ti které to štvě jsou ti nejaktivnější a tudíš mě potkají i několikrát) Ano, když se nudím a ještě k tomu nemám dobrou náladu tak jsem opravdu trol "žijící pod mosty sítě". Uvědomuji si to(a všechna rizika s tím spojená) a rozhodně mě to nemrzí. Nakonce, nikomu neubližuji, nenadávám a nechovám se agresivně.

-Neškodný poslech hudby :

Ano i já jsem schopý dělat něco co nikoho nijak neotravuje. Z úplného zničení, nechuti do jakékoliv činnosti, zapnu YouTube a dám náhodné písničky, nakocec mě to vždy dostane ke klidným písničkám jejiž text má smysl a jsou krásně animované. Z nějakého důvodu mám úchylku na animované videoclipy. O to lépe pokuď jsou kreslené. Mno vlastně důvod je docela zřejmý. Buď dávají smysl a vyprávějí příběh, nebo jsou absoutně nesmyslé zdánlivě dělané na velké dávce LSD nicméně vypravují neméně smysluplný příběh.

Většinou to začíná něčím jako je toto:


Pokračuje to přes něco umírněného jako tohle:A vždy končím tímto:

DOPORUČUJI!!Občas ještě tohle. Protože SpongeBob mě tam rozesměje uplně vždy :DDještě jedna bonusovka. Taky ji mám rád.Nicméně nudu každý zahání mnohými způsoby. Tohle jsou asi ty nejzajímavější a jedny z nejzábavnějších co mě se týká. Samozřejmě jich, jako ostatně každý, mám více. Tak jsem se rozhodl o některé poděli a snad i pobavit někoho dalšího.
Tak tedy zatím a těším se u dalšího čláku.
 


Komentáře

1 gothic-soul gothic-soul | Web | 13. prosince 2017 v 20:22 | Reagovat

pekny blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama